נעים מאוד,

אני יערה אופיר, מאמנת לאפקטיביות וניהול זמן.
מלמדת עצמאיות לנהל את הזמן שלהן כך שיוכלו גם להנות וגם להגשים מטרות. כי מגיע לנו לפנות מקום לחלומות ולשאיפות שלנו, לכיף והנאה, וגם לשנ"צ 🙂

מעבירה סדנאות פרקטיות, קורסים מדויקים וליוויים אישיים שיאפשרו לך ליצור את החיים שאת רוצה לחיות בעזרת כלים של ניהול זמן, תכנון, ניהול אנרגיה ועוד.

איך הגעתי לנושא של ניהול זמן ואפקטיביות?

בשנת 2011 (הייתי בת 26) התחלתי לעבוד בתור מורה לספרות בתיכון. עם כל הקשיים שהיו, סך הכל אהבתי את העבודה שלי, אבל תמיד היה בי איזה משהו שביקש לפרוץ החוצה, ולא הייתי בטוחה בדיוק מה. אז בדקתי את עצמי – עשיתי תואר שני וחשבתי על קריירה אקדמית. למדתי אוצרות ומוזיאולוגיה וחשבתי על הסבת מקצוע. נהניתי מאוד מהלימודים אבל את המקצוע לא שיניתי, והדבר הזה במאחורה של הראש לא הפסיק להגיד לי שיש איזה משהו אחר שלא עליתי עליו עדיין.
 
בשנת 2018 קרתה טרגדיה בחיי ואיבדתי את אמא שלי. זה גרם לשבר מאוד גדול בחיים שלי, ודי מהר הבנתי שכדי לצאת מזה אני צריכה לנסות להרים את עצמי כמה שיותר מהר. זה לא היה קל, אבל התחלתי להזכיר לעצמי כל יום שאמנם היא כבר לא כאן אבל אני כן, אני עדיין חיה וכל עוד אני כאן אני צריכה להרים את הראש ולהסתכל על החיים, ולחיות אותם כמו שאני רוצה.

אז פתחתי בלוג.

ותוך שנייה נפתח בי איזה סכר מטורף של רעיונות ויצירתיות. לאורך כל חיי ליווה אותי הנושא של הסדר והארגון. כל הזמן קראתי על זה, חקרתי את זה והתעסקתי בזה. פיתחתי עוד שיטות, רעיונות, רשימות. ופתאום הכל התכנס לתשובה ההגיונית היחידה – שאני צריכה לכתוב על זה. תוך כמה חודשים כתבתי עשרות (!) פוסטים, כל הידע שצברתי פרץ החוצה. זו גם הייתה תרפיה, אפילו שבכלל לא כתבתי על נושאים אישיים, וגם הבלוג התחיל לתפוס תאוצה ופופולריות וראיתי ש-וואלה, כל הדברים האלה שמסתובבים לי בראש הם שימושיים לא רק לי אלא לעוד המון נשים שיכולות להעזר בהם.
נשים שגם הן נמצאות, כמוני, במקום הזה שבו הן צריכות במקביל להחזיק קריירה, משפחה, לימודים, ובעיקר את עצמן, ולא יודעות בדיוק איך לעשות את זה וגם להגשים חלומות בדרך.
 
אחרי שהבנתי את זה, הלכתי שוב ללמוד והפעם את הדבר הכי מדויק עבורי, ועברתי הכשרת מאמנות אצל עדי מאור סיסו. והיום אני מאמנת, ואני עוזרת למתאמנות שלי לעשות בדיוק את מה שאני עשיתי – להרים את הראש מעבר ליומיום, לתכנן איך הן רוצות שהחיים שלהן ייראו, ולנהל את הזמן כך שהן יוכלו להגיע לשם.
 
אמנם הקורונה קצת עיכבה את החלומות שלי, אבל לא ויתרתי. אחרי הסגרים וכשהייתי קצת רגיעה, עבדתי בנחישות תוך כדי משרה מלאה ואימהות לשתי ילדות קטנות, לפתח את העסק שלי ולבנות אותו כמו שצריך.
ובשנת 2022, אחרי 12 שנה, עזבתי את תחום ההוראה והתפניתי לתשוקה הגדולה שלי – אימון, ניהול זמן, אפקטיביות.
 
איך בניתי עסק תוך כדי כל זה? איך אני מספיקה גם להיות בת זוג טובה לאורי ואמא לסתיו בת ה- 10 ולגפן בת ה- 7.5? ואיך אני מספיקה גם לקרוא ספרים, לעשות הליכות כל בוקר ואפילו לישון שנ"צ? הכל ניהול זמן.

מוזמנת לעקוב אחריי באינסטגרם, להאזין לפודקאסט שלי, ואם את רוצה שנדבר על איך אני יכולה לעזור לך לנהל את הזמן יותר טוב כדי להגשים חלומות, כתבי לי ממש כאן.

תפריט נגישות