הסוף לבלאגן בפליימוביל ובלגו

המון זמן ניסיתי למצוא דרך טובה ויעילה לסדר את ערימות הפליימוביל, הלגו והדמויות שהצטברו לנו בבית. ניסיתי לשמור בקופסאות המקוריות, ניסיתי בשקיות בתוך קופסה גדולה, ושום דבר לא ממש עבד. הכל התבלגן כל הזמן ולא היה נגיש מספיק.

בסוף החלטתי להגשים את החלום ולארגן כוורת מסודרת שבה הכל יישמר במקום אחד, אבל מחולק לקטגוריות ועם מקום למעלה לבנות ולהציג את החלקים הגדולים יותר שאין להם מקום בקופסאות.

 

הסוף לבלאגן בפליימוביל ובלגו

 

ההרכבה של זה ממש פשוטה. זו הארונית, אלה הקופסאות הגדולות ואלה הקופסאות הקטנות.

וזהו! פשוט חילקנו את הקופסאות לפי נושאים: אחת גדולה לדופלו, אחת גדולה לערכות הגדולות של הפליימוביל, אחת קטנה לערכות הקטנות, אחת גדולה לרכבת של פליימוביל ושתיים קטנות לדמויות.

כל ערכת פליימוביל נמצאת בשקית בהתאם לגודלה, עם דף ההוראות ותמונה מהאריזה שמראה איך זה אמור להראות.

זה ממש נוח ומסודר ככה וגם כיף שיש מקום להניח את הדברים הגדולים או דברים שהן בונות מעל, ואם צריך תמיד אפשר להוסיף מדף או מדפים מעל כדי להציג עוד יצירות בנויות או חלקים גדולים.

ולבסוף רק אמליץ בחום שאם יש גם בית בובות בבית, כדאי להציב אותו ליד הפליימוביל והדמויות וככה נפתחות עוד אפשרויות משחק עד אינסוף.

יערה אופיר

יערה אופיר

מאמנת לאפקטיביות וניהול זמן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עוד פוסטים מעניינים

מחברות לתכנון יומי סקירה
תכנון וניהול זמן
יערה אופיר

מחברות לתכנון יומי: סקירה

יש לכן ימים מלאים במשימות שאתן לא מצליחות לזכור? צריכות כלי שיעשה לכן סדר ברור ויעזור לכן לתכנן את היום? אז אתן צריכות מחברת לתכנון

קרא עוד »
למה טיימר הוא החבר הכי טוב שלכן
אפקטיביות ושינוי הרגלים
יערה אופיר

למה טיימר הוא החבר הכי טוב שלכן

הכותרת המלאה של הפוסט צריכה להיות: למה טיימר הוא החבר הכי טוב שלכם כשאתם מתמודדים עם פרוייקטים גדולים, עם סידור הבית, עם מטלות משמימות או

קרא עוד »

תפריט נגישות