מחברות לתכנון יומי: סקירה

יש לכן ימים מלאים במשימות שאתן לא מצליחות לזכור? צריכות כלי שיעשה לכן סדר ברור ויעזור לכן לתכנן את היום? אז אתן צריכות מחברת לתכנון יומי. מחברות לתכנון יומי נועדו להכיל את כל המטלות, המשימות, הסידורים והטלפונים שיש לכן ביום אחד מסוים.

במהלך ניסיונותיי ללמוד עוד על תכנון וניהול זמן, ולהתייעל יותר ביומיום שלי, נתקלתי בכל מני מחברות ובלוקים לתכנון שנתי, חודשי, שבועי ויומי. בפוסט של היום אתמקד באלו של תכנון יומי, ובפוסט הזה אסקור כמה מחברות מוצלחות לעניין הזה.

אני לא משתמשת במחברות האלה ממש כל יום. אני שולפת אותן בימים העמוסים יותר, ימים עם הרבה משימות שבהם אני רוצה להיות מדויקת ומפוקסת בקשר למטלות שלי. בשגרה אני משתמשת בפלאנר אם יש מעט משימות שבועיות.

לפעמים אני לוקחת דף של תכנון יומי מאחת המחברות ומשתמשת בו למשך כמה ימים, וזה גם מאוד נוח. כלומר, זה שכתוב על זה מחברת לתכנון יומי לא אומר שחייבים להשתמש יום אחד ואז לעבור הלאה. תשתמשו איך שנוח לכן.

 

בלוק רשימות ליום טוב של ענבל גבור

 

בלוק רשימות ליום טוב ענבל גיבור

 

עדכון אוקטובר 2022: ענבל שדרגה את הבלוג גם בצבעים וגם בתכנים ועכשיו הוא עוד יותר מוצלח בעיניי! הלינקים מובילים לבלוק החדש.

על כל דף יש מקום ל: משימות, קניות וסידורים, טלפונים ומיילים, 5 נקודות של הכרת תודה יומית, כמה מים שתיתי היום, וריבוע לשרבוטים ומחשבות.

זו לא מחברת אלא בלוק רשימות שיכול לשמש גם כפד לעכבר.

אצל ענבל גבור הנושא של הכרת תודה הוא מאוד משמעותי ולכן חלק יחסית גדול מהדף קיבל את הכותרת "על מה אני מודה היום?", ויש בו מקום לכתוב חמישה דברים בכל יום. לי אישית זה קצת קשה למצוא חמישה דברים בכל יום, אבל תמיד אפשר לכתוב אחד או שניים וזה תרגול מצויין של לחשוב על הטוב ולהודות על מה שיש ועל מה שהצלחנו להשיג. בכל מקרה אולי הייתי מקדישה לזה פחות מקום על הדף.

מבחינת החלוקה למשימות, לדעתי היא מאוד נוחה – משימות, טלפונים ומיילים וקניות וסידורים, עם ריבוע שממש כיף לסמן בו וי על מטלה שטופלה.

מעקב שתיית המים הוא רעיון נהדר!

המקום לשרבוטים ומחשבות גם שימושי בעיניי מאוד.

הבלוק יפייפה (כמו כל המוצרים שלה), נוח לשימוש ופרקטי מאוד.

 

לינק לקנייה

מחיר: 59 ש"ח

בלוק, מכיל 50 דפים נתלשים

 

מחברת מיקוד יומי – עדי מאור סיסו

 

מחברת תכנון יומי עדי מאור סיסו

 

על כל דף יש מקום ל: שלושה פרוייקטים בעדיפות השבוע, טלפונים ומיילים, משימות יומיות כולל צפרדע יומית ואפקט הפרפר, 3 דברים שעשו לי טוב היום, ודברים לטיפול למחר.

עדי מאור סיסו היא מאמנת ולכן המחברת שלה היא כלי אימוני לכל דבר, ואני אוהבת את זה מאוד.

המחברת מגיעה עם דף הוראות ברור שמסביר בדיוק כל קטגוריה ואיך להשתמש בה בצורה מיטבית. לדוגמה, הצפרדע היומית היא משימה שממש לא בא לכם לעשות אבל אתם חייבים, וזוהי משימה שעדי ממליצה לעשות מייד על הבוקר – "לבלוע את הצפרדע", וככה גם מסיימים עם המטלה המעצבנת וגם מרגישים תחושה אדירה של סיפוק שנותנת מוטיבציה להמשיך את היום.

עבורי האיזור של הטלפונים והמיילים יותר מדי גדול, אז לרוב אני מסבה אותו למשהו אחר לפי הצורך (למשל רעיונות לכתיבה בבלוג, רשימה של דברים שקשורים לעבודה וכו').

שלושה דברים שעושים לי טוב – כמו בבלוק של ענבל גבור, גם כאן יש מקום לחשוב ולהרהר על הטוב שבחיים, וזה תופס קצת פחות מקום ועדיין משמעותי מספיק.

בדף האחורי יש שורות ושם אפשר לכתוב כל מני רשימות חופשיות, שזה נוח מאוד.

באמת מחברת מעולה שאני ישר שולחת אליה יד בימים עמוסים והיא מאוד עוזרת לי להתפקס.

 

לינק לקנייה

מחיר: 87 ש"ח (תעקבו אחרי מבצעים)

ספירלה, מכיל 80 דפים

 

WORKey של LEGENDiaries

וורקי

מחברת יומית מאוד פונקציונלית ומוצלחת, עם הרבה מקום למשימות, כולל תיעדוף ודד-ליין. בנוסף יש מקום לטלפונים, מיילים, פגישות, מלא מקום לרשימות, תזכורות למחר ומעקב קפה.

אני חושבת שלמי שמנהלת רשימת משימות באפליקציה יש כאן כפילות שלא צריך אותה, אבל למי שרוצה לנהל את כל המשימות במחברת זה נראה לי מאוד נוח וברור.

אני אוהבת מאוד את הפונקציונליות שלו, את זה שיש מקום לסמן וי (זה תמיד כיף), ואת החלוקה לנושאים. כמו שכתבתי גם למעלה, אני בסוג עבודה שיש פחות טלפונים, מיילים ופגישות אז לגמרי הייתי מסבה את הריבועים האלה לנושאים אחרים שרלבנטיים לי – זה ממש קל, פשוט עושים קו וכותבים מה הנושא במקום.

בקיצור, ממש מחברת מוצלחת למי שרוצה משהו פשוט וברור עם מלא מקום לכתוב.

 

לינק לרכישה

מחיר: 85 ש"ח

ספירלה, מכיל 119 פריסות

 

I'm on it

 

פלאנר תכנון יומי

 

מאז שכתבתי את הפוסט המקורי, הכרתי את המוצרים המקסימים של נועה בן ישי שקד, ואת הפלאנר שלה לתכנון יומי שכמובן קניתי וניסיתי. הפלאנר ושאר המוצרים שלה מעוצבים בויזואליות כזאת מתוקה שפשוט התאהבתי.

בפלאנר יש דפים עם מטרת על, תכנון חודשי, משפטי השראה, דפי ריכוז משימות שבועי והדפים של התכנון היומי.

התכנון היומי כולל: דברים חשובים, דברים שצריך כבר לסיים (time to say goodbye), מה הצלחתי לעשות היום, דברים שהלוואי ואספיק, מעקב שתייה, מקום לכתוב איזה ספורט עשיתי היום, טלפונים ומיילים, ומחשבות. בעיניי הכל במינון ממש נכון, לא יותר מדי משימות ליום אחד וחלוקה ברורה לדברים שהם בעדיפות להיות ודברים שנחמד שיתבצעו היום. אהבתי גם את מעקב השתייה ואת המקום לתכנן ספורט יומי, שני הרגלים מאוד טובים! גם האיזור של הטלפונים והמיילים מכיל שלושה ריבועים שבשבילי זה בול.

פלאנר מעולה, יפה ומאוד מומלץ. בזמן כתיבת הפוסט יש רק אחד משלושת הדגמים במלאי, מאמינה שיתחדש בקרוב.

לנועה יש גם לוחות לתכנון יומי שהם ממש טובים בעיניי, שווה להסתכל ולבדוק אם הם מתאימים יותר לצרכים שלכם מהפלאנר.

 

לינק לרכישה

מחיר: 89 ש"ח

ספירלה, מחברת שמספיקה לרבעון

 

משתמשות במחברות לתכנון יומי? מכירות עוד מחברות בסגנון ורוצות להמליץ? כתבו לי בתגובות!

Picture of יערה אופיר

יערה אופיר

מאמנת לאפקטיביות וניהול זמן

2 תגובות

 1. אני מצאתי את בלוק המשימות המושלם עבורי – יש בו את כל מה שצריך, מחולק לפי סדר הגיוני, והכי חשוב – אסתטי ברמות. ממליצה לך לראות את בלוק המשימות של חגית אמיתי:
  https://mybranding-kit.co.il/product/בלוק-צק-ליסט-משימות-יומי

  ובכלל, יש לה המון מוצרים שווים לסדר וניהול זמן שמסדרים לי את היום (והמוח).
  מקווה שאהבת 🙂

  1. אהבתי! ובאמת יש שם עוד מוצרים ממש מוצלחים ויפים.
   תודה על ההמלצה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עוד פוסטים מעניינים

הסוף לבלאגן בקופסאות הפלסטיק
סדר וארגון
יערה אופיר

הסוף לבלאגן בקופסאות הפלסטיק

יש איזורים בבית שהם מגנט לבלאגן. שולחן האוכל, השידה שבכניסה לבית, המגירות שליד המחשב, וברוב הבתים שאני מכירה – המגירה או המדף של קופסאות הפלסטיק.

קרא עוד »
5 מתנות שוות לראש השנה
הרשימות הכי שוות
יערה אופיר

5 מתנות שוות לראש השנה

עוד מעט מגיע ראש השנה וזה בהחלט סיבה למסיבה כי היי, שרדנו את שנת תש"ף! לא מובן מאליו בתקופה הזויה זו. אם אתן מתארחות ורוצות

קרא עוד »
מיון ספרים בשיטת קונמארי
סדר וארגון
יערה אופיר

מיון ספרים בשיטת קונמארי

אם אתן כמוני, אוהבות ספרים, ואם אתן כמוני, מתקשות בנושא מיון ספרים וצוברות ערמות שלהם, ואם אתן כמוני, מעוניינות לדלל את מדפי הספרים בבית –

קרא עוד »

תפריט נגישות