פרוייקט בקטנה – סידור פינת תכשיטים ואיפור

היום סידרתי את פינת האיפור והתכשיטים שלי, וצילמתי לכן לפני ואחרי.

אם גם לכן יש פינות כאלה בבית שהן לא ממש מושלמות, יחסית מסודרות אבל לא ממש עובדות עבורכן, ואתן מחפשות טיפים איך לסדר אותן, תמשיכו לקרוא.

ואם אתן רוצות השראה לעיצוב וסידור פינת תכשיטים ואיפור – פשוט הסתכלו בתמונות.

 

ככה זה נראה לפני:

סידור פינת תכשיטים ואיפור

 

וככה אחרי:

סידור פינת תכשיטים ואיפור

 

כמו שאפשר לראות, גם לפני זה היה די מסודר אבל לא מספיק – יותר מדי עמוס, יותר מדי דברים בהישג יד ולא היה לי מספיק נוח. זה מה שנקרא – לדייק.

כשמסדרים, באופן כללי, הרעיון הוא כזה: קודם כל מיון. בלי מיון אי אפשר לסדר, ותאמינו לי שתמיד תמיד תמיד יש מה להעיף. ככל שיש יותר דברים, ככה יש יותר בלאגן. הגיוני, לא?

בפרוייקטים כאלה קטנים אני עושה את המיון תוך כדי הסידור, אבל אם יש משהו מורכב יותר כמו סידור ארון שלם או חדר שלם, בהחלט שווה קודם לעבור על הכל ולמיין ורק אחרי זה לראות כמה דברים נשארו ולפי זה לעשות סדר.

כאן היה לי מיקס של מוצרי איפור, טיפוח ותכשיטים ועברתי על הכל אחד אחד וראיתי מה אני צריכה ומה לא. זה מה שלא שרד את הניפוי – מוצרים ישנים וכאלה שכבר לא מתאימים לי. לא כ"כ הרבה דברים ובכל זאת זה מאוורר את השטח.

 

סידור פינת תכשיטים ואיפור

 

תוך כדי המיון, העברתי למגירה דברים שאני משתמשת בהם פחות ביומיום – ליפסטיקים לערב, כל מני פלטות של צלליות, חלק מהלקים. גם המסקרה ספייר, עיפרון הגבות ספייר וכו' נכנסו למגירה. ככה על הדלפק עצמו נשארו לי רק הדברים שאני ממש צריכה ביומיום.

 

סידור פינת תכשיטים ואיפור

 

 

 

וגם בתוך המגירה שיניתי את הסדר של כמה דברים כדי שאוכל לראות יותר טוב מה יש שם.

אחד הדברים שהחלטתי לעשות הפעם זה לשים בתוך הארגונית של האיפור תא אחד לדוגמיות, כי עד עכשיו הן היו בארון ושכחתי שיש לי אותן ולא השתמשתי בכלל. דוגמיות נועדו כדי להתנסות, לא כדי לאגור אותן, ועכשיו שהן מול העיניים שלי אני בטוח אשתמש בהן בתדירות גבוהה יותר.

סידור פינת תכשיטים ואיפור

 

 

וזהו! עכשיו פינת האיפור והתכשיטים שלי הרבה יותר נוחה ונעימה לעין.

אגב אם אתן רואות דרך למקסם עוד יותר את הסידור שם – אשמח לשמוע! אני תמיד שואפת לסידור האידיאלי וזה חיפוש, לא משהו שאפשר לפתור בסידור אחד.

 

מצרפת לינקים לכל הארגוניות ומוצרי האחסון שיש אצלי על השידה:

ארגונית שתי מגירות – ביוטיקייר
ארגונית מדורגת – סקארה
לוח מחורר – עינה
קופסה – איקאה
ארגונית למגירה – איקאה
מראה – איקאה

עוד מוצרים לסידור וארגון מאיקאה אפשר למצוא בפוסט הזה.

Picture of יערה אופיר

יערה אופיר

מאמנת לאפקטיביות וניהול זמן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עוד פוסטים מעניינים

למה טיימר הוא החבר הכי טוב שלכן
אפקטיביות ושינוי הרגלים
יערה אופיר

למה טיימר הוא החבר הכי טוב שלכן

הכותרת המלאה של הפוסט צריכה להיות: למה טיימר הוא החבר הכי טוב שלכם כשאתם מתמודדים עם פרוייקטים גדולים, עם סידור הבית, עם מטלות משמימות או

קרא עוד »

תפריט נגישות